SPORCU TOZ PROTEİN SAKLAMA KUTUSUSPORCU TOZ PROTEİN SAKLAMA KUTUSUSPORCU TOZ PROTEİN SAKLAMA KUTUSUSPORCU TOZ PROTEİN SAKLAMA KUTUSU
Ürün Bilgisi


ÜRÜN KODU: SP011

Toz Saklama Kabı 
Sporcu toz besin saklama kabı

 

Toz Besin Saklama Kabı 

Extra Plastik, siz sporcular için toz saklama kabı üretiyor. Daha sonra sulandırarak tüketime hazır hale getirmek istediğiniz bcaa, protein tozu, kreatin gibi besin destek ürünlerini sağlıklı ve güvenli şekilde saklamanızı ve taşımanızı sağlar. Spora giderken protein tozunuzu artık yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Toz saklama kabı günlük kullanacağınız protein tozunuzu pratik ve hijyenik şekilde taşımanızı kolaylaştırır.

Hijyenik Güvenli Toz Saklama Kabı 
Spora ek olarak, bcaa, amino asit kreatin ya da benzeri ürünü götürmek istiyorsanız yapmanız gereken şey o üründen dilediğiniz servis miktarı kadarını toz saklama kabına koymak olacaktır. Toz saklama kabının diğer özelliği ise birden fazla alındığı zaman birbirine monte edilebilir olmasıdır. Toz saklama kabı toksik madde, BPA ve benzeri sağlığa zararlı içerik içermez, kablar gıda temasına uygun ham maddeden üretilmiştir.

 

Extra Plastik Adetli Toptan Toz Saklama Kabı 
Toz saklama kabı satışınız veya sarfiyatınız bulunuyor ise, spor salonu veya sporcu besin destek ürünleri satıcısı iseniz ve müşterilerinize promosyon ürünü olarak toz saklama kabı hediye etmeyi düşünürseniz Extra Plastik size yardımcı olacaktır. Adetli toptan alımlarınızda hem fiyat avantajı sağlamış olursunuz hem de ürün üzerine işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan logo grafik görsel baskısı ile işletmenize özel üretilmiş ürünler elde edersiniz.

Yorumlar
SPORCU TOZ PROTEİN SAKLAMA KUTUSU hakkında görüş bırakın
Adınız, Soyadınız
Yorumunuz
Mesleğiniz
Ürüne yıldız verin
Referanslar
Esco Hedef Ecza Deposu Hedef Ecza Deposu Eso Hedef Ecza Deposu