Geçmeli İlaç Kutusu (100 Adet)Geçmeli İlaç Kutusu (100 Adet)
Ürün Bilgisi

EXDOZ TEKLİVE GECMELİ İLAÇ KUTUSU (100 ADET)

 

Tekli ve geçmeli ilaç kutusu estetik ergonomik işlevsel yapısıyla çok kullanışlı üründür. Logo tipi birbirine monte edilebilir yapısı sayesinde kullanmakta olduğunuz ilaçların çeşidine adedine ve kullanım sıklığına göre kendi tasarımınızı meydana getirmenize olanak sağlar. Renk çeşitleri ve üzerindeki etiketler yardımıyla da ilaçlarınızı ve öğünlerinizi birbirinden ayırmanızda kolaylık sağlar. Yüz adet ürün beş ayrı renk çeşidi barındırır. Günlük haftalık ilaçlarınızı düzenlemenizi güvenle saklamanızı ve yanınızda kolayca hijyeniktaşımanızı sağlamaya yöneliktir.

Tekli ve geçmeli ilaç kutusu kapakları klipslidir, kapakların kapatıldığında kendiliğinden açılma riski yoktur. Tekli ve geçmeli kutular üzerinde gün ve öğün etiketleri yazılarak ilaçların unutulması veya karıştırılması önlenebilir.

Tekli ve geçmeli hap, tablet draje kutusu, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP malzemeden imal edilmiştir.

Tekli ve geçmeli draje, hap, tablet kutusu üretiminde BPA yahut benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır.

Tekli ve geçmeli ilaç kutusu eczane veya çeşitli sağlık kurumlarının satışını yapabileceği veya promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği tür üründür. Toptan adetli Tekli ve geçmeli ilaç kutusu alımlarında ürünlerin üzerine kuruma ait logo ve çeşitli grafik basarak üretebilir ve fiyat avantajları sağlayabiliriz.

Yorumlar
Geçmeli İlaç Kutusu (100 Adet) hakkında görüş bırakın
Adınız, Soyadınız
Yorumunuz
Mesleğiniz
Ürüne yıldız verin
Referanslar
Esco Hedef Ecza Deposu Hedef Ecza Deposu Eso Hedef Ecza Deposu