7-24 İlaç Kullanım Seti7-24 İlaç Kullanım Seti
Ürün Bilgisi

EXDOZ 7/24 ILAC TASIMA SETİ

Haftanın 7 günü,günde 2 /3 / 4 kez ilaç alması gerekenler için uygundur. 7/24 ilaç taşıma seti haftalık olarak hazırlanmıştır, düzenleyici kutu içinde yedi ayrı kutu barındırır.Bu kutularda öğünler için dörtkutucuk bulunur.

 

7/24 ilaç taşıma seti çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlardadır. İlaçlarınızı güvenli ve sterilşekilde her yere götürmenizi sağlar. Ürün kapakları klipslidir ve her biri ayrı açılır kapanır. Kapakların kapatıldığında kendiliğinden açılma riski yoktur. Haftalık ilaç taşıma kutusu üzerinde pazartesi, salı çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar ve sabah, öğlen, akşam, gece etiketleri bulunur. Aynı zamanda ilaç hatırlatma kutusu görevi görür.

 

Haftalık ilaç taşıma kutusu, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP malzemeden imal edilmiştir.

 

Haftalık ilaç taşıma kutusu üretiminde BPA yahut benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır.

 

Ürün eczane veya çeşitli sağlık kurumlarının satışını yapabileceği veya promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği tür üründür. Toptan adetli 7/24 ilaç taşıma seti alımlarında ürünlerin üzerine kuruma ait logo ve çeşitli grafik basarak üretebilir ve fiyat avantajları sağlayabiliriz.

 

Yorumlar
7-24 İlaç Kullanım Seti hakkında görüş bırakın
Adınız, Soyadınız
Yorumunuz
Mesleğiniz
Ürüne yıldız verin
Referanslar
Esco Hedef Ecza Deposu Hedef Ecza Deposu Eso Hedef Ecza Deposu